Charakterystyka osprzętu instalacyjnego z serii B.Kwadrat marki Berker

Dostęp do energii elektrycznej to w dzisiejszych czasach podstawa naszego funkcjonowania na wielu płaszczyznach. Żeby móc z niej korzystać, każdy obiekt budowlany – czy to dom, czy budynek biurowy lub użytkowy – powinien być wyposażany w odpowiedni osprzęt, taki jak gniazda czy włączniki światła. Rodzajów i modeli tych urządzeń na rynku znajdziemy mnóstwo – w poniższym artykule przyjrzymy się serii osprzętu elektrycznego B.Kwadrat niemieckiej marki Berker, wiodącego producenta na tym rynku.

O marce

Marka Berker została założona w Niemczech w roku 1919, od samego początku swego istnienia specjalizowała się w produkcji wysokiej klasy systemów elektrycznych oraz łączników. Prawie 100 lat na rynku to nie byle jaka rekomendacja – do dziś produkty Berker zaliczając się do najsolidniejszych na rynku. W roku 2010 Berker stał się jedną z marek należących do również niemieckiego koncernu Hager, którego pozostałe marki – takie jak Daitem, Diagral czy Elcom – specjalizują się w produkcji szerokiego zakresu urządzeń elektrycznych i elektronicznych, między innymi zaawansowanych systemów alarmowych.

Charakterystyka osprzętu instalacyjnego z serii B.Kwadrat marki Berker beker

Z czego składa się seria B.Kwadrat?

Na serię B. Kwadrat marki Berker składa się kilkaset rodzajów produktów, które podzielone zostały na kilkanaście kategorii, czyli:

  • Łączniki i łączniki z podświetleniem
  • Wyłączniki czasowe
  • Gniazda elektryczne, gniazda telefoniczne, gniazda komputerowe, gniazda RTV, gniazda multimedialne oraz gniazda głośnikowe
  • Czujniki ruchu
  • Ściemniacze
  • Radia i głośniki
  • Regulatory temperatury
  • Ramki i puszki natynkowe
  • Dodatkowe akcesoria

Dzięki tak szerokiej ofercie jesteśmy w stanie w ramach jednej linii produktów skompletować pełny osprzęt dla naszego lokalu, nie martwiąc się rozbieżnościami w estetyce. B.Kwadrat to idealne rozwiązanie dla nowoczesnych wnętrz – mieszkalnych, biurowych i innych. Szeroki wybór produktów z tej serii znajdziemy w ofercie sklepu internetowego Kontakt-Sklep.pl.

Minimalistyczna, świeża estetyka

Produkty serii B.Kwadrat marki Berker doskonale wpisują się w wymogi współczesnej architektury oraz sztuki aranżacji wnętrz, stawiających na minimalizm, czyli prostotę kształtu połączoną z neutralną, ale wciąż różnorodną kolorystyką. To właśnie zróżnicowanie kolorów osprzętu pozwoli nam wybrać produkty najlepiej odpowiadający estetyce konkretnych pomieszczeń.

Wysoka jakość wykonania

Marka Berker słynie z tego, że jej produkty wykonywane są przy wykorzystaniu zaawansowanych technologii produkcji i najwyższe klasy tworzyw oraz z zachowaniem bardzo wysokiej troski o najdrobniejsze szczegóły. Nie inaczej jest w przypadku serii B. Kwadrat. Decydując się na nią możemy mieć pewność, że wchodzące w jej skład urządzenia będą służyć nam bezawaryjnie przez wiele lat.