Hilding – międzynarodowy lider produkcji materacy i łóżek

Grupa Hilding Anders, z siedzibą w Malmö w Szwecji, jest wiodącym producentem łóżek i materacy w Europie i Azji. Firma została założona w 1939 r. jako biznes rodzinny, rozwinęła się w przedsiębiorstwo działające obecnie w ponad 40 krajach, zatrudniające ponad 7000 pracowników.

Hilding jest niekwestionowanym, międzynarodowym liderem produkcji materacy i łóżek. Szwedzka grupa Hilding Anders, jest wiodącym producentem łóżek i materacy w Europie i Azji. Powstanie firmy przypadło na 1939 rok, początkowo był to biznes rodzinny. Przez długie lata nieustannej działalności Hilding imponująco się rozwinął, obecnie funkcjonuje w ponad 40 krajach, zatrudniając ponad 7000 pracowników. Koncern Hidling Anders w 2000 roku zdecydował o wybudowaniu fabryki w Polsce, i tak powstała firma Hilding Anders Polska. Jeszcze 2000 roku rozpoczęto budowę fabryki w Murowanej Goślinie niedaleko Poznania. W 2001 roku pierwsze materace opuściły fabrykę. W pierwotnej wersji powierzchnia fabryki liczyła 6 500 m2. Przez kolejne lata fabryka podlegała rozbudowie, obecnie powierzchnia całego zakładu wynosi ponad 45 tys. m2, pracuje w niej ponad 800 osób.
Według Hildinga spokojny sen zależy od kilku kluczowych czynników. Właśnie na nich opiera się filozofia firmy. Wspomniane czynniki to ergonomia materacy, łóżek, mikroklimat, higiena produkcji i użytkowania, unikalne wzornictwo, wytrzymałość i ochrona środowiska. Trzy pierwsze aspekty decydują o naszym dobrym samopoczuciu w łóżku, w którym śpimy. Od pozostałych aspektów zależy natomiast nasze samopoczucie gdy myślimy o tym łóżku. Każdy produkt firmy Hilding spełnia standardy ergonomiczne, mikroklimatyczne i higieniczne przewyższające oczekiwania przeciętnego użytkownika. Zastosowane rozwiązania są optymalnie dostosowane do potrzeb klientów. Nasz sklep abc sypialni jako autoryzowany dystrybutor Hildinga poleca szeroką gamę łóżek i materacy spełniających nawet najbardziej wygórowane wymagania związane z jednym lub większą liczbą czynników warunkujących zdrowy sen.W łóżku, na materacu musimy dobrze i co ważne komfortowo się wyspać. Ale nie tylko, w łóżku spędzamy dużo więcej czasu i robimy dużo więcej niż tylko śpimy – bawimy się z dziećmi, jemy śniadanie, czytamy książki, oglądamy telewizję. Krótko mówiąc łóżko zajmuje bardzo ważne miejsce w naszym życiu. Wybierając łóżko czy materac wybierajmy je zatem starannie, zaufajmy doświadczeniu i postawmy na uznaną markę.

Hilding - międzynarodowy lider produkcji materacy i łóżek laboratorium-sleep-lab
Oferta jest bardzo bogata i kompleksowa. Materace Hilding ze względu na ich podstawową budowę dzielimy na materace sprężynowe i materace piankowe. W kategorii materace sprężynowe znajdziemy następujące podkategorie: materace kieszeniowe, materace Multipocket, materace InterActive, materace bonelowe. Z kolei w rodzinie materacy piankowych wyróżniamy: materace termoelastyczne Visco materace wysokoelastyczne HR, materace lateksowe. Można zastosować także podział ze względu na specyficzne właściwości, zastosowanie lub grupę docelową np. materace prozdrowotne, zwane materacami medycznymi, materace nawierzchniowe, materace na ramie drewnianej, materace dziecięce i materace młodzieżowe. Właściwą oprawą dla materacy będą łóżka tapicerowane Hilding, cechuje je elegancki wygląd, nowoczesne wzornictwo, możliwość wyboru rodzaju i koloru tkniny. Na szczególną uwagę zasługują łóżka kontynentalne Hilding, dzięki nim odkryją Państwo nowy, wyższy poziom komfortu. Łóżko kontynentalne możemy wzbogacić odpowiednim wezgłowiem, a także otomaną. Całości dopełniają akcesoria takie jak stelaże elastyczne, bez regulacji, regulowane ręcznie, regulowane elektrycznie, stelaże podnoszone Lift ułatwiające magazynowanie rzeczy pod łóżkiem, szczególnie przydatne jeśli planujemy skrzynię na pościel. Do kompletnego zestawu polecamy poduszki Hilding i ochraniacze na materac w wersji bawełnianej i bawełniano – wodoodpornej.
Ściśle współpracujemy z Hildingiem od marca 2010 roku. ABC sypialni jest auroryzowanym dystrybutorem Hilding. W pełni świadomie wybraliśmy sprzedaż tylko i wyłącznie produktów Hildinga. Z jednej strony można powiedzieć, że sami zamykamy sobie możlwiość bycia multi sprzedawcą oferującym towary różnych firm. Z drugiej strony patrząc dokonaliśmy specjalizacji, zależało nam na tym, aby profesjonalnie, na najwyższym poziomie, kompetentnie obsługiwać naszych klientów, oferując im towar najwyższej jakości.Wybór Hildinga nie był przypadkowy, w latach 2004 do 2010 pracowałem w firmie produkującej meble i wyposażenie wnętrz na indywidalne zamówienie, jest to bardzo wymagająca branża. Naszymi klientami byli zarówno odbiorcy prywatni jak i duże firmy, sieci sklepów, hotele w Polsce i zagranicą.

Często nasi klienci prosili nas o kompleksową obsługę, czyli wyposażanie obiektów „pod klucz”. W przypadku hoteli oprócz mebli, dostarczaliśmy między innymi łóżka, materace, i wszelkie akcesoria sypialniane. Aby należycie wywiązywać się z tych obowiązków musieliśmy bardzo dobrze rozpoznać rynek zarówno lokalny, jak ogólnopolski czy europejski. Odwiedzaliśmy regularnie wszelkie targi wyposażenia wnętrz, nawiązaliśmy kontakty z większością liczących się producentów materacy, łóżek. Następnie realizwoaliśmy z tymi firmami nasze kontrakty. W ten sposób osobiście i bardzo dogłębnie poznaliśmy rynek artykułów sypialnianych, z różnymi firmami zrealizowaliśmy wiele zleceń i kontraktów, nie zawsze były to miłe i bezproblemowe transakcje. Nasza praktyczna wiedza i doświadczenie pozwoliła nam wyłonić zdecydowanego lidera w tej branży, dlatego od 2010 roku zdecydowaliśmy się na wyłączną współpracę z firmą Hilding Anders Polska. Atutami Hildinga były i nadal są wysoka jakość produktów, bardzo dobra obsługa klienta, świetny serwis sprzedażowy i co bardzo ważne serwis posprzedażowy. Dzięki produktom Hildinga i naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu cieszymy się z powiększającego się regularnie grona zadowolonych klientów.
http://abcsypialni.pl