Na tropie idealnego stolika kawowego

Wybór idealnego stolika kawowego to nie lada wyzwanie – na rynku można spotkać wiele modeli i stylów w różnych przedziałach cenowych. Stolik kawowy to świetny i designerski mebel, który może odmienić Twoje wnętrze za małe pieniądze – rozważ jego wymianę lub rozważnie przemyśl kupno, by móc się cieszyć ślicznym i praktycznym meblem, które pomoże w wykreowaniu wymarzonej aranżacji.

Hitem ostatniego roku jest okrągły stolik kawowy z funkcją schowkataki stolik to niewielki wydatek i można go łączyć w estetyczne komplety, a może zmienić naprawdę wiele. Stabilność i niska cena powodują, że stolik jest świetny do mieszkania na start lub do kącika relaksu w biurze lub pokoju.

Na tropie idealnego stolika kawowego Stolik-kawowy-metalowy-artykuł-300x200

Podnoszona pokrywa umożliwia spakowanie potrzebnych akcesoriów, a metalowa siatka sprawia, że widzisz jakie rzeczy są w środku, co można wykorzystać np. wkładając ciekawe książki, dzięki czemu zyskujesz dodatkową ozdobę.

Coraz częściej klienci poszukują również zestawów stolików rożnych wielkości – taki komplet jest idealny do salonu i może stanowić centralny punkt aranżacji. Szczególnie warto zwrócić uwagę na stoliki kawowe z motywem zegara w szkle lub z widoczną szufladą pod blatem – możesz do niej włożyć wszystkie dobrze opisujące Twój charakter rzeczy, które sprawią, że ten mebel będzie spersonalizowaną i ciekawą dekoracją domu, zwracającą uwagę gości.

Interesującym zabiegiem jest również wybranie do nowoczesnego, surowego wnętrza stolika kawowego w stylu retro. Minimalistyczne, surowo urządzone wnętrze dzięki dodatkowi pozornie niepasującego stolika z żakardowymi dekoracjami w stylu retro, może zyskać dzięki temu przyjemny, eklektyczny charakter. Popularnym ostatnio trendem jest wybór metalowego stolika ze złotymi akcentami – złoto szczególnie pasuje do koloru nasyconej śliwki, butelkowej zieleni, czerni oraz koloru głębokiej, morskiej toni. Takie stoliki można również spotkać w bardziej praktycznej odmianie z możliwością podnoszenia blatu i używania go jako eleganckiej tacy.

Stolik kawowy to doskonały mebel do każdego salonu – mały i poręczny, wprowadzający do wnętrza zupełnie nową jakość. Określ styl swojego salonu i dobierz odpowiedni stolik, który pomoże Ci stworzyć aranżacje jak z okładki magazynu wnętrzarskiego.