Osiedle na Zdrowiu – nowa inwestycja mieszkaniowa

Powstające Osiedle na Zdrowiu na terenie Łodzi to idealna propozycja nowej inwestycji mieszkaniowej dla wszystkich osób ceniących sobie komfort, brak hałasu, ciszę oraz spokój. Osoby, które będą chciały wykupić mieszkanie w tej okolicy od zaufanego dewelopera zainwestują w swoją przyszłość. Jest to nie tylko osiedle bezpieczne i malownicze, ciekawe pod kątem okolicznej infrastruktury, ale też bardzo spokojne i położone w doskonałej lokalizacji, w bliskiej odległości od centrum miasta. Dzięki temu mieszkańcy osiedla będą mogli w szybkim tempie dostać się praktycznie do każdego ważniejszego miejsca na terenie Łodzi. Osiedle będzie dysponowało 94 mieszkaniami, które będą w wysokim standardzie, dlatego też o swój komfort mieszkańcy nie będą musieli się obawiać.

Różnorodna powierzchnia użytkowa

Osiedle na Zdrowiu będzie posiadało lokale o różnorodnej powierzchni użytkowej, do wyboru będą lokale zaczynające się od 31 metrów kwadratowych, a kończące się na 75 metrach kwadratowych. Dzielnica jest przyjazna dzieciom, dodatkowo nie brakuje wokół niej licznych terenów zielonych, a na terenie osiedla ma powstać również sklep wielobranżowy. Całość inwestycji ma zostać zakończona w kwietniu 2018 roku, kiedy mieszkańcy będą mogli sprowadzać się ze swoimi rodzinami do zakupionych mieszkań, które dostępne są na rynku nieruchomości w bardzo atrakcyjnych cenach. Wystarczy podpisać umowę z deweloperem, wpłacić kwotę za dane mieszkanie, a potem można cieszyć się możliwością mieszkania w nim samotnie lub też ze swoją rodziną. Budynki zaprojektowane zostały przez doświadczonych architektów, nie posiadają one żadnych uchybień, do tego są niezwykle stylowe, prezentują się bardzo nowocześnie.

Osiedle na Zdrowiu - nowa inwestycja mieszkaniowa inwestycja-1024x683

Osiedle przyjazne każdemu człowiekowi

Osiedle na Zdrowiu przeznaczone jest dla ludzi w różnym wieku. Deweloper proponuje mieszkania w zielonej dzielnicy, gdzie ma się dostęp do świeżego powietrza, parków, alejek spacerowych, a więc można wtedy odpowiednio zadbać o swoje zdrowie, ale też o kondycję fizyczną. Jest to osiedle idealne dla:

  1. dzieci,
  2. młodzieży,
  3. małżeństw,
  4. rodzin wielodzietnych,
  5. osób starszych.

Każdy znajdzie w tej dzielnicy kąt dla siebie, dlatego też inwestycja cieszy się w Łodzi naprawdę dużą popularnością. Zainteresowani mogą wybrać odpowiedni metraż mieszkania do własnych potrzeb, aby przypadkiem nie przepłacać za wybrane mieszkanie. Dodatkowo w niedalekiej przyszłości na osiedlu pojawić mają się miejsca parkingowe, monitoring, a teren jest ogrodzony, tak aby nie dostały się tam żadne niepowołane osoby. Więcej informacji nt. przedstawionej inwestycji do poczytania tutaj.