Ranking drzwi wewnętrznych

Urządzając, lub remontując dom, stajemy przed koniecznością kupna nowych drzwi i nie zawsze wiemy jakie wybrać. Wybór „pierwszych, lepszych” to, zdecydowanie zły pomysł, bo źle dobrane drzwi potrafią zepsuć aranżację całego mieszkania. Warto więc dobrze przemyśleć zakup i przejrzeć rankingi najpopularniejszych drzwi wewnętrznych.
 
Ranking drzwi wewnętrznych 9k=Czym kierować się, przy wyborze drzwi wewnętrznych?
Wybierając drzwi wewnętrzne, trzeba zwrócić uwagę na sposób ich otwierania. To pierwsze kryterium wyboru drzwi wewnętrznych. Drugim jest efekt wizualny, czyli aranżacja, bo, w końcu, drzwi muszą pasować do reszty mieszkania.
Ponieważ każdy ma inny gust i poczucie estetyki, nie warto kierować się, wyłącznie, zdjęciami w kolorowym katalogu. Zdjęcia w kolorowych czasopismach mogą być inspiracją, ale nie warto próbować przenosić ich do swoich wnętrz, bo każde pomieszczenie jest inne.

Drzwi nie należą do tanich produktów, a ich cena jest, na ogół, wyznacznikiem jakości. Dlatego przed zakupem warto zastanowić się i przemyśleć kilka razy kwestię zakupu.
W oparciu o opinie klientów, którzy, w ostatnim czasie, kupowali drzwi wewnętrzne, stworzyliśmy ranking najpopularniejszych produktów:

1 miejsce- Drzwi Invado Libra
Klienci wskazywali, że cena drzwi zaczyna się już od 300 zł, czyli nie jest, według nich, zbyt wygórowana, a jakość produktu jest dobra. Kupujący wskazywali też, że drzwi mają ładny, geometryczny kształt, pasujący do nowoczesnych wnętrz. Wadą, według nich, jest szybkie brudzenie się drzwi i ślady kurzu, które są bardzo widoczne, ponieważ drzwi mają ciemny kolor.

2 miejsce- Drzwi PORTA MINIMAX
Kupujący wskazywali, iż drzwi tej marki są tanie- średnio kosztują ok. 140 zł. Część kupujących chwaliła też odcień bieli na drzwiach- jest to obecnie kolor, który, w zakresie aranżacji wnętrz, powraca do łask.

Ranking drzwi wewnętrznych POL_SKONE_sempre_alu_jesion_polski_aranzacja_m3 miejsce- Drzwi Invado Taurus
Kupujący wskazywali, że drzwi tej marki nadają się do wielu pomieszczeń, z uwagi na zabudowaną formę. Ich cena nie jest wysoka [średnio ok. 250 zł], a ciemna płyta sprawia, że wyglądają elegancko i nowocześnie.

4 miejsce- Drzwi Verte C5
Drzwi tej marki, zdaniem kupujących, są odporne na wysokie temperatury i wilgoć w pomieszczeniach. Para wodna nie gromadzi się na nich, co jest efektem zastosowania powłoki o wysokiej trwałości. Cena drzwi, w stosunku do jakości, jest przystępna i wynosi, średnio, ok. 300 zł.

5 miejsce- Drzwi DRE Scala
Tego typu drzwi ramowe, według opinii kupujących, mają ładną, dekoracyjną okleinę w 6 kolorach- do wyboru, oraz klamki i szyld w zestawie. Cena drzwi wynosi średnio ponad 500 zł.
 
Kupujący drzwi wskazywali na kryteria, jakimi kierowali się podczas zakupu- przede wszystkim jakość drzwi i cenę. Po tych wytycznych, równie ważny był efekt wizualny i możliwość dopasowania drzwi do aranżacji w domu.

 

zdj.www.dom.pl,
zdj. www.pol-skone.pl,
zdj. tu-znajdziesz.pl