Sypialnia marzeń!

Sypialnia jest wyjątkowym miejscem. Musi być nie tylko funkcjonalna i przestronna, ale przede wszystkim przytulna i wygodna. To właśnie w niej odpoczywasz po ciężkim dniu dlatego powinna być oazą spokoju, miejscem, gdzie możemy się wyciszyć.

Jeśli chcesz nadać sypialni wyjątkowy klimat, musisz sprawić, żeby była naprawdę tylko Twoja. Zajrzyj więc w głąb swojej duszy i zastanów się co najbardziej w życiu kochasz. A potem postaraj się przenieść to do własnej sypialni i stwórz swoje miejsce na ziemi! Jedyna zasada, jaką powinieneś się kierować jest taka, że powinno być stylowo i ze smakiem. Pozostałe elementy zależą już tylko od Twojej wyobraźni i inwencji twórczej.

Sypialnia marzeń! b_1_33657

Nieodłącznym elementem każdej sypialni, dodającymi charakteru, uroku i przytulności są: miękkie poduszki, zwiewne tkaniny, odpowiednie oświetlenie, dodatki oraz niebanalne otoczenie.

W sypialni ważny jest też dobry materac i stelaż, co przekłada się na komfort snu.

Oto kilka naszych propozycji na aranżację sypialni marzeń. Mogą być dla Ciebie dobrą inspiracją. Pamiętaj, sypialnia powinna odzwierciedlać nasz charakter, styl i upodobania.

 

Sypialnia marzeń! aranzacja_sypialni

Sypialnia marzeń! sypialnia

Sypialnia marzeń! sypialnie

Sypialnia marzeń! wyposazenie_sypialni

Sypialnia marzeń! wystroj_sypialni

 

 

 

Sypialnia marzeń! big_71c8e36b1ab1f416dbb6892a947bb0a0540bec90

Sypialnia marzeń! images%20(1)dsf%20dg

zdj.: polki.pl