Projekty housecollection

Myślisz o budowie nowego domu i nie wiesz od czego zacząć? Podpowiadamy: krok pierwszy to projekt domu, zapewne ten najtrudniejszy do postawienia. Projekty domów mogą być tworzone na indywidualne zamówienie lub kupione gotowe z całą obowiązującą dokumentacją.

Budujemy dom

Budowa własnego domu to poważne przedsięwzięcie. Coraz częściej, na etapie planowania wymarzonego domu, korzysta się z rozwiązań proponowanych, między innymi przez housecollection czyli zakupu gotowego projektu domu.

Czym się zajmujemy?

Housecollection to firma projektująca domy i nie tylko. Tworzą ją ludzie pełni pasji, bogaci w doświadczenie w branży budowlanej, od wielu lat aktywnie działający na rynku.

Wśród wielu oryginalnych projektów, każdy znajdzie swój wymarzony dom, zarówno piękny jak i funkcjonalny, a firma zapewni pełną dokumentację oraz fachowe doradztwo.

Dlaczego gotowy projekt?

Gotowy projekt domu to przede wszystkim optymalizacja kosztów inwestycji. Ceny w housecollection wahają się od 2000 do 4000 złotych. Projekty na indywidualne zamówienie to wydatek znacznie większego rzędu.

Każdy projekt posiada wideo, na którym widać elewacje jak i aranżacje wnętrza. Projekty housecollection oparte są na obecnych trendach rynkowych oraz sprawdzonych rozwiązaniach architektonicznych. Co więcej, w każdym projekcie jest miejsce na zmiany aby w pełni dostosować go do potrzeb klienta.

W ofercie firmy znaleźć można szeroki wybór projektów dostępnych od ręki, przygotowanych przed grupę doświadczonych specjalistów. Z projektami można zapoznać się już na stronie internetowej i porównać różne dostępne warianty.

Co oferujemy?

Projekty housecollection to nie tylko projekty nowoczesnych domów. Przygotowujemy również projekty domów typu stodoła, szkieletowych, dworków, domów typu bliźniaki oraz garaży i wiat. Pod względem funkcjonalności projektujemy domu ze strychem, antresolą, garderobą, basenem, sauną. Dostosowujemy projekty dla osób z niepełnosprawnością.

Konsultacje

Housecollection to coś więcej niż projekty domów. Klienci mogą również odbyć konsultację w trzech dostępnych formach: czat z ekspertem housecollection, porada prawno-budowlana lub opinia techniczna.

Pracownicy z przyjemnością podzielą się swoją wiedzą i znajomością panujących trendów oraz przepisów prawa budowlanego, rozwieją wszelkie wątpliwości oraz odpowiedzą na nurtujące klientów pytania. Pomogą w znalezieniu wymarzonego domu lub dokonają zmian w wybranym projekcie zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Strona internetowa housecollection

Strona internetowa housecollection.pl jest intuicyjna i prosta w nawigowaniu. Jasno podzielona na kategorie, umożliwia szybki dostęp do wymaganych informacji. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, w zakładce kontakt znajdują się formularz kontaktowy oraz numer telefon do firmy.