Do It Yourself – Meble z palet w mieszkaniu to hit!

Meble z palet to hit w aranżacji mieszkań! Odkąd tylko się pojawiły, zyskały rzeszę zwolenników, która ciągle się powiększa.

Dlaczego palety?

Są tanie – koszt jednej waha się od 10 do 40 zł. Palety są praktyczne, oryginalne i możesz zrobić z nich co tylko zamarzysz.

Co potrzeba do wykonania takich mebli?

Przede wszystkim pomysł i odrobina pracy, a potem możesz już tylko podziwiać swoje wysiłki i chwalić się przed rodziną i znajomymi 😉

Do It Yourself - Meble z palet w mieszkaniu to hit! palet Do It Yourself - Meble z palet w mieszkaniu to hit! palet%20dsnjdsvjkn Do It Yourself - Meble z palet w mieszkaniu to hit! palt%20%20b

Co możemy wykonać z palet?

Dosłownie, wszystko – może to być łóżko, stolik, kanapa, huśtawka, szafka, regal, wieszak na ubrania, krzesło – możliwości są nieograniczone.

W jakich wnętrzach sprawdzą się meble z palet?

Niemal we wszystkich. Trzeba przyznać, że najlepiej prezentują się w mieszkaniach o estetyce industrialnej, loft, skandynawskim czy eko. Jednakże, po odpowiednim wkomponowaniu i zaplanowaniu pomieszczenia, będą bardzo efektywnie wyglądały w stylistyce minimalistycznej, klasycznej, prowansalskiej czy rustykalnej.

Zanim rozpoczniesz prace nad wykonaniem mebli…

…Powinieneś zaopatrzyć się w papier ścierny, zawiasy, wkręty, farby do drewna, uchwyty, kółka – zależy jaki mebel chcesz wykonać.

Powodzenia! 🙂

Do It Yourself - Meble z palet w mieszkaniu to hit! palet%201 Do It Yourself - Meble z palet w mieszkaniu to hit! palet%20styl Do It Yourself - Meble z palet w mieszkaniu to hit! palt%20dhv

 

 

 

Zdjęcie: google.pl