Jak dbać o piękny trawnik? Poznaj innowacyjne produkty marki Substral

Twój trawnik przechodzi ciężki okres i potrzebuje dobrej pielęgnacji? Chcesz się chwalić trawą o głębokim, zielonym kolorze i gęstej strukturze? Warto więc zainwestować w dobre produkty, które odnowią murawę i zadbają o jej długi i zdrowy wygląd.

Największą wizytówką domu, która pierwsza rzuca się w oczy to właśnie otaczająca go trawa. Aby móc chwalić się bujną i zdrową murawą trzeba dobrze ją pielęgnować. Dlatego na rynku ogrodniczym jest wiele produktów, które pozwalają zadbać o dobry stan trawy, zależnie od tego czego w danej chwili potrzebuje. Poznaj kilka innowacyjnych produktów, które dzięki swoim ciekawym właściwością pozwolą osiągnąć wymarzony trawnik.

Trawa samo zagęszczająca – poznaj jej zaskakujące właściwości

Taka trawa dzięki swoim cechą, które posiada potrafi w szybkim tempie zregenerować obszary, które zostały uszkodzone. Jej ogromna wytrzymałość na niskie temperatury i nie sprzyjające warunki atmosferyczne , jak również odporność na ugniatanie i wyrywanie stawia ją na piedestale w porównaniu do zwykłych rodzai traw. Taka trawa już od wielu lat gości na polach golfowych i boiskach do piłki nożnej, więc jeśli oczekujesz tego samego efektu, warto zakupić na przykład produkt o nazwie TRAWA SAMO ZAGĘSZCZAJĄCA UNIWERSALNA SUBSTRAL.

Przeczytaj także: https://allcompanycorp.com/poznaj-wlasciwosci-samo-zageszczajacej-trawy

Chwasty – usuń je ze swojego trawnika

Jak wiadomo chwasty to jedne z tych elementów na trawniku, które nie są mile widziane. Można je usuwać ręcznie, ale nigdy nie masz pewność, czy korzeń, który siedzi głęboko w ziemi został skutecznie usunięty. Dlatego warto zaopatrzyć się w środek chwastobójczy, który jest łatwy w obsłudze, a przy tym dogłębnie działa na chwasty, nie szkodząc bezpośrednio trawie, która rośnie obok. Możesz skorzystać na przykład z płynu, który rozrabiamy z wodą Roundup 280ml Flex Ogród. Niszczy on chwasty, w różnych etapach rozwoju.

Jak dbać o piękny trawnik? Poznaj innowacyjne produkty marki Substral jak-dbac-o-piekny-trawnik-poznaj-innowacyjne-produkty-marki-substral-1-1024x682

Produkt dwa w jednym

Jak wiadomo trawa potrzebuje wiele składników odżywczych i witamin, aby dobrze się rozwijała. Aby więc zapewnić jej tą suplementację stworzono nawozy, dedykowane specjalnie murawom. Mają one odpowiednio dobrane składniki, które potrzebuje trawa. W takich składnikach lubuję się mech, który nie koniecznie jest pożądaną rośliną, a raczej nie korzystnie wpływa na źdźbła trawy zabierając jej warunki do życia. Dlatego warto skorzystać z nawozów dwa w jednym. Odżywiają trawę, a zarazem nie pozwalają na rozwijanie się mchu. Produktem, który może Cię zainteresować jest NAWÓZ 100 DNI DO TRAWNIKA Z MCHEM.

Produty marki Substral znajdziesz w sklepie naszogrodniczy.pl.